קלאסה - בניית רשתות חברתיות | קידום ברשתות חברתיות

קידום ברשתות חברתיות

קידום ברשתות חברתיות

קידום ברשתות החברתיות נחשב כיום לאחד הדברים היעילים ביותר בתחום הקידום באינטרנט. ישנן אפשרויות רבות לקדם ברשתות החברתיות, במאמר הזה אביא בפניכם מספר קטן של אפשרויות קידום ברשתות החברתיות מתך עשרות שנמצאות כבר בשימוש.

פתיחת קבוצה ברשת החברתית

פתיחת קבוצה ברשת חברתית הינו אחד האמצעים השכיחים להעלות את כמות הכניסות לאתר. נניח שאתם רוצים לקדם עורכת דין מסוימת. כל שעליכם זה לפתוח קבוצה בשמה, לצרף חברים וליזום מהלכים אטרקטיביים שימשכו אנשים להירשם כחברים בקבוצה. אתם יכולים להעלות עניין משפטי בוער או כל נושא אחר שיעורר תגובה על מנת לגרות את הגולשים להיכנס.

שיווק ברשת החברתית באמצעות פתיחת בלוג

אחת הדרכים הנפוצות לקדם אתר או בעל עסק כלשהו הוא באמצעות פתיחת בלוג. אם אתם רוצים לקדם למשל רופא המתמחה ברפואה פלסטית תוכלו לפתוח בלוג העוסק בניתוחים פלסטיים. הרעיון הוא שבאמצעות הבלוג תוכלו להיכנס לפורומים שונים העוסקים בניתוחים פלסטיים ואז לאחר זמן מה להשחיל את כתובת האתר של הדוקטור כבדרך אגב למי שמעוניין/ת בניתוחים פלסטיים. ברגע שתצברו ניסיון ושם בפורומים, אנשים יסמכו עליכם ולכן ברגע שתמליצו על האתר של הרופא זה יראה להם כפעולה טבעית מתך דאגה אמיתי לשלומם.

הוספת משתמש פיקטיבי ברשת חברתית

פתיחת דף משתמש פיקטיבי עבור למשל חברה מסוימת יכול להגדיל את כמות הכניסות לאתר בצורה ניכרת. לצורך העניין, יש לא מעט בארים ומקומות בילוי שבאמצעות שימוש בפרופיל של בחורה אטרקטיבית מציעים לכם חברות (כביכול בשמה). אתם שמוחמאים מזה שבחורה מצודדת רוצה להיות חברה שלכם, מאשרים אותה ואז אתם מגלים שאתם חלק מתך רשימה של למעלה מ- 1000 חברים שנרשמו כחברים בפאב תל אביבי חדש שבדיוק כמוכם נפלו ברשתה של הבחורה.

יצירת דף לעסק שלכם ברשת החברתית

יש לא מעט רשתות חברתיות כמו למשל קפה דה- מרקר שבעלי עסקים פשוט שותלים דף של העסק שלהם. הם כותבים פוסטים מעניינים ונותנים חומר שמעניין את הגולש ומתקשר באופן ישיר לעסק שלהם. בצורה כזאת הם מרוויחים כניסה של גולשים שמתעניינים בתוכן ואולי ירצו להשתמש בשירותים המציעים להם.

יש אין ספור שיטות לקידום ברשתות חברתיות. ככל שתהיו יותר יצירתיים וכמאמר המשפט המפורסם "בתחבולות תעשו לכם מלחמה", תוכלו ליצור יותר כניסות לאתר שלכם ובכך לגרום למעשה לחשיפה גבוהה יותר לעסק שלכם.

מאות אלפים גולשים יום יום ברשתות החברתיות השונות כדוגמת: פייסבוק, מקושרים, דה מרקר,תפוז ועוד. ככל שתיטיבו להשתמש במדיה הזאת כאמצעי שיווק שלכם תרוויחו יותר כניסות ולקוחות פוטנציאלים.

 

רוצה להקים רשת חברתית? צור קשר!

התקשר 054-2279950
או השאר פרטיך בטופס!

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
Image CAPTCHA