קלאסה - בניית רשתות חברתיות | רשת חברתית

רשת חברתית

מה זה רשת חברתית?

רשת חברתית זה אתר המקשר בין קבוצות של אנשים. רשתות חברתיות הן גם דרך פופולארית להעביר מידע מסוגים שונים מאחד לשני, קבצי מוזיקה, קבצי וידיאו, תמונות ומלל.

לכל משתמש ברשת החברתית נוצר דף פרופיל אישי המציג את פרטיו האישיים, אם לכלל המשתמשים ברשת החברתית או רק למשתמשים מסוימים. כל משתמש יכול לפרסם קבצים מעניינים, קישורים לאתרים, תמונות מחייו הפרטיים, דעות שונות והגיגים.

דרך רשת חברתית טובה ניתן ליצור קשר עם אנשים חדשים, לחפש זוגיות, לשמור על קשר עם חברים ולחדש קשרים עם חברים ומכרים מהעבר. ברשת החברתית אפשר למעשה ליצור קשרים חברתיים שבעבר היו נוצרים רק פנים אל פנים. הרשתות החברתיות מחולקות לרוב לקבוצות שונות על פי מקום מגורים, תחביבים, דעות פוליטיות, תחומי עניין ועוד.

ישנן רשתות חברתיות בינלאומיות כלליות אליהן בהן כל אחד יכול למצוא את תחומי העניין שלו, כמו פייסבוק וטוויטר וישנן גם רשתות המתמחות בתחומים מסוימים בלבד, או רשתות הפונות אך ורק לאוכלוסיה מסוימת. ישנן רשתות חברתיות מיוחדות לאנשי עסקים כמו קפה דה-מרקר או רשתות חברתיות המיועדות לחובבי אמנות כמו ארטיק ועוד.

רשת חברתית ועסקים

במציאות העסקית של היום, בעידן האינטרנט, כל עסק חייב לזכור ש"אם אתה לא שם, אתה לא קיים". כל עסק שואף להרחיב את הקהל שלו, הלקוחות שלו, הפרסום שלו והמידע עליו. לעסקים כיום חשוב לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלהם במגוון דרכים.

דרך זולה, מהירה ויעילה מאוד היא צירוף העסק למגוון רשתות חברתיות, פתיחת קבוצות לעסק חברים ברשת, פרסום דרך רשתות חברתיות והתקשרות רציפה דרך רשת חברתית עם הלקוחות. עסקים מסוימים אף מפתחים ללקוחותיהם או לעובדים שלהם רשתות חברתיות המיוחדות רק להם. ככל שהקשר ללקוחות יהיה רציף יותר כך העסק יוכל לשמר אותם ולסגסג לאורך זמן.

רשתות חברתיות ומנועי החיפוש

בעידן האינטרנט ומנועי החיפוש, חשוב מאוד להתפרסם באינטרנט ולהעלות את הדירוג של העסק ברשימות החיפוש של המנועים. אתר שהקישור אליו יהיה בתחתית הרשימה יזכה לפחות כניסות אל האתר שלו ולפיכך לפחות לקוחות פוטנציאלים.

כיצד מעלים את הדירוג ברשימות של מנועי החיפוש? אף אחד לא יודע את כל הפרמטרים הנדרשים, אך ידוע שככל שהאתר שלך מקושר ליותר אתרים, ובעיקר לאתרים איכותיים, הדירוג של האתר עולה (במידה והקישור לא תויג באמצעות רלנופולו relnofollow / -תג שאומר למנועי החיפוש לא לתת סמכות לקישור המוצג).

על כן, פתיחת פרופיל לעסק במספר רשתות חברתיות יכול לעזור לדירוג שלו במנועי החיפוש ובד בבד פרופיל איכותי אפילו ברשת חברתית אחת תוכל לעזור בקידומך בצורה טובה יותר ולחשיפה חינם ללקוחות פוטנציאלים.

רוצה להקים רשת חברתית? צור קשר!

התקשר 054-2279950
או השאר פרטיך בטופס!

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
Image CAPTCHA