קלאסה - בניית רשתות חברתיות | קידום ברשתות חברתיות | שיווק ברשת חברתית

שיווק ברשת חברתית

שיווק ברשת חברתית הופך לפופולארי יותר ויותר עם השנים. כיום כולם משתמשים ברשתות חברתיות לצרכים חברתיים אך גם לצרכים עסקיים כגון שיווק ופרסום ברשת. הרשתות החברתיות הגדולות ביותר שבהן נהוג לפרסם ולשווק מוצרים הן פייסבוק, טוויטר ומיי ספייס. כל אחד מהרשתות הללו מהווה אפשרות לפלטפורמה שיווקית. תנצלו את הרשתות החברתיות כדי לשווק ולקדם את המוצרים של החברה שלכם. ישנם מספר טיפים שיעזרו לכם רבות בפרויקט השיווק שלכם.

שיווק ברשתות חברתיות חברתית – טיפים והמלצות

ראשית כל יש להגדיר את קהל המטרה שלכם. רשתות חברתיות כמו פייסבוק מאפשרות סינון של פרסומות רק עבור הלקוחות העונים על הדרישות. אפשר לייעל את השיווק ברשת על ידי פניה לקהל היעד הנכון ולא בצורה רנדומאלית. הסינון מתבצע לפי קבוצת גיל, מגדר, מקום מגורים, מצב זוגיות ועוד. שיווק לקהל יעד מתאים חוסך כסף ומגביר את הסיכוי למצוא לקוחות מתאימים שיתעניינו במוצר.

איכות המודעה והפרסום ברשת החברתית

צריך לשים לב לאיכות המודעה והפרסומת שלכם. שיווק בפייסבוק דומה ברובו לכל סוג אחר של שיווק. כאשר אתם משווקים מוצרים אתם צריכים לגרום להם להיות אטרקטיביים, לכלול תמונות, אנימציה אם אפשר ואפילו ליווי מוזיקלי.

תציגו את המוצר בצורה מגרה ומרשימה כך שילכוד את המבט של הלקוחות הפוטנציאלים. כדאי אפילו לבנות כמה פרסומות שונות ולבחון אותן כמה ימים כדי לראות איזו גרסה היא האפקטיבית ביותר.

פרסום באמצעות יצירת רשתות וקהילות מעריצים

טיפ נוסף הוא יצירת רשתות וקהילות מעריצים של החברה שלכם או המצרים שאותם אתם מקדמים. ברשת חברתית כמו הפייסבוק אפשר לפתוח דף מעריצים למוצר שלכם וגם לעסק שלכם. כל מי שאוהב את המוצר יכול להעיד על כך בפומבי ולהצטרף למועדון המעריצים. בדר זה מאוד כדאי מבחינה שיווקית מכיוון שכך הוא חושף את המוצר בפני כל חבריו ברשת.

ביקורות גולשים, לקוחות ישנים או קבועים

על מנת ליצור תדמית טובה כדאי להשתמש בביקורות טובות של אנשים. תבקשו חוות דעת מלקוחות ישנים או קבועים אשר מרוצים מהשירות שאתם מספקים וכך תוכלו ליצור תדמית טובה ולשווק את המוצר שלכם ללקוחות חדשים.

בימינו שיווק ברשת חברתית הוא נפוץ ומקובל. פרסום ושיווק באינטרנט יעילים אף יותר מפרסום ושיווק בטלוויזיה, עיתונים או שלטי חוצות ובהרבה מקרים גם זולים יותר. תשלבו את הרשתות החברתיות ברשת בקמפיין השיווק שלכם ולא יעבור זמן רב עד שתתחילו ליהנות מפירות ההצלחה.

מחפשים שירותי שיווק ברשת חברתית התקשרו לייעוץ חינם! 054-2279950

רוצה להקים רשת חברתית? צור קשר!

התקשר 054-2279950
או השאר פרטיך בטופס!

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
Image CAPTCHA