קלאסה - בניית רשתות חברתיות | קידום ברשתות חברתיות | פרסום בפייסבוק – מהם היתרונות של פרסום ב-Facebook?

פרסום בפייסבוק – מהם היתרונות של פרסום ב-Facebook?

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הוא כלי שימושי ויעיל אשר ככל שהזמן עובר תופס נתח מכובד יותר מעולם הפרסום, כאשר יותר ויותר חברות פרסום, מעצבי פרסומות ודומיהם מתחילים להסיט את תשומת הלב שלהם מהשיטות המסורתיות – יש אשר יאמרו אף מיושנות – ולהתמקד בשיטות פרסום בפייסבוק, אשר מוכיחות את יעילותן עם כל יום שחולף בעולם הווירטואלי.

בעבר רשתות חברתיות היו לא יותר מאשר אתרים בהם בני נוער או סתם אנשים משועממים נהגו להעביר את שעות הפנאי שלהם בחיפוש אחר אהבה חדשה או חברים חדשים. אך בשנים האחרונות רשתות חברתיות ובעיקר רשת פייס בוק אשר עומדת בראשן הפכו לאחת מבימות הפרסום המרכזיות ביותר ברשת. אנשים רבים גילו את היתרונות הנפלאים אשר טמונים באפשרות של פרסום בפייסבוק, ואם אתם עדיין לא השתכנעתם בדבר שיווק בפייסבוק, אולי הפסקאות הבאות ישנו את דעתכם...

למה כדאי ללכת על פרסום בפייסבוק?

פייסבוק פופולריות חסרת תקדים

אחת הסיבות החשובות ביותר בגללן כדאי לפרסם בפייסבוק, היא פשוט בגלל שהאתר פייסבוק הוא אחד האתרים הפופולאריים ביותר בעולם, כמו גם במדינת ישראל. למעשה, מדובר באתר הנפוץ ביותר אחרי מנוע החיפוש גוגל. לא צריך להיות גאון שיווק באינטרנט כדי לתפוס את גודל הפוטנציאל אשר גלום באופציה של פרסום בפייסבוק.

פרסום ב-Facebook בחלוקה לפלחי שוק

פרסום בפייסבוק מאפשר לכם לפרסם את המידע שלכם בפני קבוצות משתמשים ספציפיות, מה שללא כל צל של ספק מגביר את יעילות הפרסום שלכם פי עשרות מונים. בעזרת פייסבוק אתם יכולים לפרסם לקבוצות משתמשים אותן ניתן לחלק, בין היתר, לפי גילאים, מגדר, תחומי עניין, פעילויות, מיקום גיאוגרפי וכיוצא באלה. אם זה לא מספיק, פרסום ב-Facebook מאפשר לכם להציב פרסומות לפי מילות מפתח שמופיעות בדפי המשתמשים, ואם זה לא פרסום מדויק, מה כן?

דף מעריצים בפייסבוק (דף עסקי)

רשת פייסבוק מציעה לעסקים את האפשרות להקים לעצמם דף מעריצים (Fan page), מה שמאפשר להם לתקשר עם קהל המשתמשים או הלקוחות שלהם על בסיס קבוע ובצורה עמוקה יותר, להעניק להם שירות לקוחות זמין ויעיל ובנוסף על כך גם לגייס לשורותיהם מעריצים חדשים לדף ועל ידי כך לקוחות פוטנציאליים. מלבד זאת, דף מעריצים לעסק בפייסבוק מאפשר לכם לנקוט בשיטות נוספות של פרסום בפייסבוק, כמו למשל פרסום מידע על מוצרים ושירותים חדשים, עריכת מבצעים נושאי פרסים, יצירת קשר אינטראקטיבי עם הגולשים בדף וכיוצא באלה.

רוצים לפרסם בפייסבוק ולא יודעים מאיפה להתחיל?
התקשרו לייעוץ טלפוני חינם: 054-2279950

רוצה להקים רשת חברתית? צור קשר!

התקשר 054-2279950
או השאר פרטיך בטופס!

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
Image CAPTCHA