קלאסה - בניית רשתות חברתיות |

כתבות

כיצד תבנה רשת חברתית מוצלחת?

כל מי שגולשים (מי לא?!) ברשת האינטרנט ודאי חשים כי כל הרשת היא, הלכה למעשה, רשת חברתית ולא רק מי שמוגדרות כשרתות חברתיות מובהקות, כגון מקושרים, פייסבוק ועוד. הרשת היא כיכר השוק המודרנית.

על שירותי גיבוי ברשתות חברתיות

כל אחד יודע היום כי יש חשיבות גדולה לגיבוי החומרים הנמצאים במחשבים שלנו. תקלה טכנית קטנה יכולה לגרום לקריסה מוחלטת של המחשב ולאיבוד של כל החומר השמור בו. כיום, כאשר אנשים פרטיים וחברות מנהלים את כל חייהם על גבי המחשבים הדבר הופך חשוב במיוחד.

דמיינו בעל חברה ששרת המחשבים שלו קרס מסיבה מסוימת וברגע אחד איבד את כל המסמכים, התמונות, המצגות ושאר הקבצים שקשורים לניהול העסק שלו.

שיווק באינטרנט

בעידן המודרני בו אנו חיים, עידן בו בין העסקים השונים יש תחרות גדולה מאוד, שיווק באינטרנט הינו פעילות שכל עסק מוכרח להשקיע בה. פעולות שיווק באינטרנט עשויות להגדיל את מעגל הלקוחות של העסק בצורה משמעותית ועשויות להגדיל את החשיפה אליו, דבר שיעניק לבעלי העסק יתרונות רבים.

על בניית אתרי הכרויות

אחד התחומים שהתפתחו הכי הרבה בעקבות המצאת האינטרנט הוא תחום ההכרויות. הזירה האינטרנטית כבר הפכה מזמן לכר הפעילות הגדול ביותר בתחום ההכרויות. היכולת של האינטרנט לפתח קהילות, לשמור על אנונימיות יחסית  וכמובן להיות נגיש וזמין בכל מקום ובכל שעה הפכה אותו למקום המתאים ביותר עבור אנשים שמחפשים זוגיות. אתרי ההכרויות הראשונים היו מאוד במיינסטרים- אתרים גדולים להכרויות של גברים ונשים.

משרדי פרסום מול חברות שיווק באינטרנט: מי אפקטיבי יותר?

העידן האינטרנטי מציב בפני הלקוח המפרסם את אפשרות הבחירה בין משרדי הפרסום הקלאסיים לבין חברות השיווק באינטרנט. השאלה המרכזית היא, כמובן: מי מוכר יותר?

קידום אתרים – הדרך הבטוחה והקלה ביותר להצלחה בעסקים

כל עסק נלחם מדי יום על כל לקוח ולקוח. התחרות בשוק הישראלי היא רבה וקשה, עסקים רבים מנסים לשרוד בצל המצב הכלכלי והמצב הביטחוני. לא תמיד קל לנהל עסק בצורה יעילה ולשווק אותו. שיווק העסק שלנו חשוב במיוחד כי זה מה שמביא לעסק שלנו לקוחות חדשים ואוויר לנשימה. אנחנו יכולים לשווק את העסק שלנו ברדיו או בטלוויזיה, אבל הדרך הכי טובה לקדם את העסק שלנו היא ברשת האינטרנט.

כיצד שינתה פייסבוק את החיים החברתיים שלנו?

ברביעי בפברואר 2014 חגגה החברה הכי טובה של רובנו, פייסבוק, עשור לקיומה. היום לכולם לגמרי ברור שאם מישהו עושה משהו נחמד, אתה יכול להגיד לו "לייק!!!". פייסבוק שזורה בתוך חיינו, בזכותה אנחנו יכולים לדעת איפה הידיד מהצבא, שמן הסתם כבר כמעט לא יוצא לפגוש ולדבר איתו, אוהב לבלות.

אז מזל טוב פייסבוק! ולכבוד החגיגה, הנה כמה אנקדוטות על פייסבוק בחיים שלנו, שלא הייתם מנחשים בעצמכם.

על Microsoft CRM בקידום ברשת חברתית

עולם הרשתות החברתיות, כבר כאן והוא כאן בכדי להישאר. אבל מעבר לפלטפורמה חביבה להפצת תמונות וסרטונים משעשעים מדובר בכלי שיכול לסייע לעסק שלכם לצמוח ולגדול במהירות, אם רק תעשו את זה בדרך הנכונה. גם אתם רוצים ללמוד איך מקדמים עסק ברשתות החברתיות? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

כך תנהלו את הלידים שמגיעים אליכם מהרשתות החברתיות

עולם השיווק, צועד בצעדי ענק אל תוך עולם הדיגיטל והתקציבים המופנים לנישה זו הולכים וגדלים משנה לשנה. אם בעבר, ביקשנו כולנו, רק לייצג את העסק שלנו בתוך סבכיה של רשת האינטרנט, הרי שהיום  אנחנו כבר מעוניינים ליצור לידים אמתיים מלקוחות מקוונים ככל ומהרשתות החברתיות בפרט. אז איך עושים את זה נכון ?

איך להגביר את הטרפיק מרשתות חברתיות לאתר שלנו?

החלטתם שאתם רוצים לנהל עסק בתחום מסוים והשאיפה שלכם היא להצליח להרוויח כמה שיותר? אם כך, אין ספק שאתם צריכים להשקיע לא מעט בנושא הזה, כי לא פשוט להגשים את המטרה הזאת. יש הרבה אנשים כמוכם שהחליטו להקים עסקים ולכל אחד מהם יש חלום להצליח, ולכן אתם צריכים לשאול את עצמכם מה כדאי לעשות כדי שזה יקרה. יש לכם אתר אינטרנט ואתם חושבים שעצם הקיום שלו זה כבר מספיק?

רוצה להקים רשת חברתית? צור קשר!

התקשר 054-2279950
או השאר פרטיך בטופס!

CAPTCHA
אתגר זה נועד לוודא שהינך אנושי כדי למנוע "ספאם".
Image CAPTCHA